MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Forældre/barn 1½-5 år
Hold 01 (1½ til 3 år)
09.00 - 09.50
Vallerød Skole
10.00 - 11.00 Forældre/barn 1½-5 år
Hold 02 (2½ til 4 år)
10.00 - 10.50
Vallerød Skole
11.00 - 12.00 Forældre/barn 1½-5 år
Hold 03 (3 til 5 år)
11.00 - 11.50
Vallerød Skole
Rope skipping øvede
Hold 22
11.30 - 13.30
Vallerød Skole
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Spring mix øvede 2.–4. kl.
Hold 13
16.00 - 16.50
Vallerød Skole


Power-pirater (drenge 4-7 år)
Hold 05
16.00 - 16.50
Usserød Skole
Power pilates teenagere
Hold 23
16.00 - 16.50
Vallerød Skole, lille sal


Showdance Begynder 7 år+
Hold 16
16.30 - 17.20
Vallerød Skole


Pilates voksne
Hold 23A (pensionist 65+)
17.00 - 18.15
Vallerød Skole


Pilates voksne
Hold 23
17.00 - 18.15
Vallerød Skole


Rope skipping – begyndere – 7 år+
Hold 21
18.30 - 19.20
Vallerød Skole


Rope skipping øvede
Hold 22
18.30 - 20.30
Vallerød Skole
Puslinge mix 3-5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Skole


Spring mix 0.–1. kl.
Hold 08
16.00 - 16.50
Vallerød Skole
17.00 - 18.00 Spring mix 0.–1. kl.
Hold 09
17.00 - 17.50
Usserød Skole


Hørsholm Aspirant (LUKKET HOLD)
Hold 15
17.00 - 18.40
Vallerød Skole


Parkour
Hold 19
18.00 - 18.50
Usserød Skole


Hørsholm Spring (LUKKET HOLD)
Hold 18
18.45 - 19.50
Vallerød Skole


Parkour
Hold 20
19.00 - 20.15
Usserød Skole
Spring mix fra 4. kl.
Hold 14
17.55 - 18.55
Vallerød Skole
Mini spring mix 4-6 år
Hold 06
17.00 - 17.50
Vallerød Skole
18.00 - 19.00 Tornadopiger 1.-3. kl.
Hold 10
18.00 - 18.50
Usserød Skole
19.00 - 20.00 Hørsholm Spring (LUKKET HOLD)
Hold 18
19.00 - 20.30
Vallerød Skole
Herre Motion
Hold 25A (pensionist 65+)
19.00 - 19.50
Vallerød Skole


Herre Motion
Hold 25
19.00 - 19.50
Vallerød Skole
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Forældre/barn 1½-5 år
Hold 01 (1½ til 3 år)
09.00 - 09.50
Vallerød Skole
10.00 - 11.00 Forældre/barn 1½-5 år
Hold 02 (2½ til 4 år)
10.00 - 10.50
Vallerød Skole
11.00 - 12.00 Forældre/barn 1½-5 år
Hold 03 (3 til 5 år)
11.00 - 11.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Puslinge mix 3-5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Mini spring mix 4-6 år
Hold 06
17.00 - 17.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
Klik på holdets navn for at få yderligere info
MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Spring mix 0.–1. kl.
Hold 08
16.00 - 16.50
Vallerød Skole
17.00 - 18.00 Spring mix 0.–1. kl.
Hold 09
17.00 - 17.50
Usserød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Tornadopiger 1.-3. kl.
Hold 10
18.00 - 18.50
Usserød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Spring mix øvede 2.–4. kl.
Hold 13
16.00 - 16.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
Klik på holdets navn for at få yderligere info
MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Spring mix fra 4. kl.
Hold 14
17.55 - 18.55
Vallerød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Showdance Begynder 7 år+
Hold 16
16.30 - 17.20
Vallerød Skole
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Hørsholm Aspirant (LUKKET HOLD)
Hold 15
17.00 - 18.40
Vallerød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Hørsholm Spring (LUKKET HOLD)
Hold 18
18.45 - 19.50
Vallerød Skole
19.00 - 20.00 Hørsholm Spring (LUKKET HOLD)
Hold 18
19.00 - 20.30
Vallerød Skole
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope skipping – begyndere – 7 år+
Hold 21
18.30 - 19.20
Vallerød Skole
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope skipping øvede
Hold 22
11.30 - 13.30
Vallerød Skole
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope skipping øvede
Hold 22
18.30 - 20.30
Vallerød Skole
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Parkour
Hold 19
18.00 - 18.50
Usserød Skole
19.00 - 20.00 Parkour
Hold 20
19.00 - 20.15
Usserød Skole
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

  • Parkour
    Hold 19
    18.00 - 18.50
    Usserød Skole
  • Parkour
    Hold 20
    19.00 - 20.15
    Usserød Skole
MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Pilates voksne
Hold 23A (pensionist 65+)
17.00 - 18.15
Vallerød Skole


Pilates voksne
Hold 23
17.00 - 18.15
Vallerød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 25A (pensionist 65+)
19.00 - 19.50
Vallerød Skole


Herre Motion
Hold 25
19.00 - 19.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power pilates teenagere
Hold 23
16.00 - 16.50
Vallerød Skole, lille sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power-pirater (drenge 4-7 år)
Hold 05
16.00 - 16.50
Usserød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
Klik på holdets navn for at få yderligere info

OBS: Vi forbeholder os ret til at ændre i programmet