MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Forældre/barn 1½-5 år
Sommerhold 01 (1½ til 3 år)
09.00 - 09.50
Vallerød Skole
10.00 - 11.00 Forældre/barn 1½-5 år
Sommerhold 02 (3 til 5 år)
10.00 - 10.50
Vallerød Skole
11.00 - 12.00 Forældre/barn 1½-5 år
Sommerhold 03 EKSTRA (2 til 5 år)
11.00 - 11.50
Vallerød Skole
Rope skipping øvede
Sommerhold 22
11.30 - 13.30
Vallerød Skole
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Power-pirater (drenge 4-7 år)
Sommerhold 05
16.00 - 16.50
Usserød Skole


Spring mix 2. kl.+
Sommer hold 13
16.00 - 16.50
Vallerød Skole
Power pilates teenagere
Hold 23
16.00 - 16.50
Vallerød Skole, lille sal


GROOVE dans 5-7år
Sommerhold 26
16.00 - 16.50
Hørsholm Hallen (kælder)


Showdance Begynder 7 år+
Sommerhold 16
16.30 - 17.20
Vallerød Skole


Pilates voksne
Hold 24
17.00 - 18.15
Vallerød Skole, lille sal


Showdance Øvede
Sommerhold 17
17.30 - 18.20
Vallerød Skole


Rope skipping – begyndere – 7 år+
Sommerhold 21
18.30 - 19.20
Vallerød Skole


Rope skipping øvede
Sommerhold 22
18.30 - 20.30
Vallerød Skole
Spring mix øvede 2.–4. kl.
Sommerhold 12
16.45 - 17.45
Vallerød Skole


Spring mix fra 4. kl.
Sommerhold 14
17.55 - 18.55
Vallerød Skole
Spring mix 0.–1. kl.
Sommerhold 08
16.00 - 16.50
Vallerød Skole


Puslinge mix 3-5 år
Sommerhold 04
16.30 - 17.20
Usserød Skole


Mini spring mix 4-6 år
Sommerhold 06
17.00 - 17.50
Vallerød Skole


Tornadopiger 1.-3. kl.
Sommerhold 10
17.30 - 18.20
Usserød Skole


Spring mix 1.–3. kl.
Sommerhold 11 (1.-3. kl.)
18.00 - 18.50
Vallerød Skole
17.00 - 18.00 Spring mix 0.–1. kl.
Sommerhold 09
17.00 - 17.50
Usserød Skole


Hørsholm Aspirant (LUKKET HOLD)
Sommerhold 15
17.00 - 18.40
Vallerød Skole


Parkour
Sommerhold 19 (begynder)
18.00 - 18.50
Usserød Skole
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Parkour
Sommerhold 20 (øvede)
19.00 - 20.15
Usserød Skole
Hørsholm Spring (LUKKET HOLD)
Sommerhold 18
19.00 - 21.00
Vallerød Skole
Herre Motion
Hold 25
19.00 - 19.50
Vallerød Skole
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Forældre/barn 1½-5 år
Sommerhold 01 (1½ til 3 år)
09.00 - 09.50
Vallerød Skole
10.00 - 11.00 Forældre/barn 1½-5 år
Sommerhold 02 (3 til 5 år)
10.00 - 10.50
Vallerød Skole
11.00 - 12.00 Forældre/barn 1½-5 år
Sommerhold 03 EKSTRA (2 til 5 år)
11.00 - 11.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Puslinge mix 3-5 år
Sommerhold 04
16.30 - 17.20
Usserød Skole
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Mini spring mix 4-6 år
Sommerhold 06
17.00 - 17.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Spring mix 0.–1. kl.
Sommerhold 08
16.00 - 16.50
Vallerød Skole
17.00 - 18.00 Spring mix 0.–1. kl.
Sommerhold 09
17.00 - 17.50
Usserød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Tornadopiger 1.-3. kl.
Sommerhold 10
17.30 - 18.20
Usserød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Spring mix øvede 2.–4. kl.
Sommerhold 12
16.45 - 17.45
Vallerød Skole
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Spring mix 1.–3. kl.
Sommerhold 11 (1.-3. kl.)
18.00 - 18.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Spring mix fra 4. kl.
Sommerhold 14
17.55 - 18.55
Vallerød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Showdance Begynder 7 år+
Sommerhold 16
16.30 - 17.20
Vallerød Skole
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Hørsholm Aspirant (LUKKET HOLD)
Sommerhold 15
17.00 - 18.40
Vallerød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Hørsholm Spring (LUKKET HOLD)
Sommerhold 18
19.00 - 21.00
Vallerød Skole
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope skipping – begyndere – 7 år+
Sommerhold 21
18.30 - 19.20
Vallerød Skole
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope skipping øvede
Sommerhold 22
11.30 - 13.30
Vallerød Skole
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope skipping øvede
Sommerhold 22
18.30 - 20.30
Vallerød Skole
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Parkour
Sommerhold 19 (begynder)
18.00 - 18.50
Usserød Skole
19.00 - 20.00 Parkour
Sommerhold 20 (øvede)
19.00 - 20.15
Usserød Skole
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

  • Parkour
    Sommerhold 19 (begynder)
    18.00 - 18.50
    Usserød Skole
  • Parkour
    Sommerhold 20 (øvede)
    19.00 - 20.15
    Usserød Skole
MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Pilates voksne
Hold 24
17.00 - 18.15
Vallerød Skole, lille sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 25
19.00 - 19.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power pilates teenagere
Hold 23
16.00 - 16.50
Vallerød Skole, lille sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power-pirater (drenge 4-7 år)
Sommerhold 05
16.00 - 16.50
Usserød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 GROOVE dans 5-7år
Sommerhold 26
16.00 - 16.50
Hørsholm Hallen (kælder)
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Spring mix 2. kl.+
Sommer hold 13
16.00 - 16.50
Vallerød Skole
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Showdance Øvede
Sommerhold 17
17.30 - 18.20
Vallerød Skole
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Ret til ændring forbeholdes. Herre motion fortsætter fra vintersæsonen og stopper den 24. april. Alle Pilates hold har sidste gang den 25. maj.