MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Rope skipping Øvede
Hold 20
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5 - 9 år)
Hold 07
16.00 - 16.50
Usserød sal


Junior spring 5. kl+
Hold 13
16.00 - 16.50
Vallerød store sal
Groove Dance 5 - 9 år
Hold 17
16.00 - 16.50
Vallerød lille sal
Springmix 2 til 4 klasse øvede
Hold 11
16.30 - 17.30
Vallerød store sal


Junior spring øvede 5. kl+
Hold 14
17.40 - 18.40
Vallerød store sal


Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 16
18.50 - 20.15
Vallerød store sal
Turbospring 0 - kl.
Hold 05
16.00 - 16.50
Vallerød store sal


Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Sal
17.00 - 18.00 Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 10
17.00 - 17.50
Usserød sal


Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 15
17.00 - 18.40
Vallerød store sal


Parkour 8 år+
Hold 21
18.00 - 18.50
Usserød sal


Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 16
18.45 - 19.50
Vallerød store sal


Parkour Øvede
Hold 22
19.00 - 20.15
Usserød sal
Pilates Voksne
Hold 23(A)
17.00 - 18.15
Vallerød lille sal


Turbospring 0 - kl.
Hold Extra 0-3 kl
17.15 - 18.05
Vallerød Sal


Rope Skipping 7 år +
Hold 19
18.30 - 19.20
Vallerød store sal


Rope Skipping - VOKSNE
Hold 20A
18.30 - 19.30
Vallerød lille sal


Rope skipping Øvede
Hold 20
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
Turbospring 0 - kl.
Hold 08
17.00 - 17.50
Usserød Sal


Spilopper 5 til 6 år
Hold 05
17.00 - 17.50
Vallerød store sal
18.00 - 19.00 Spring mix 3 kl.+
Hold 12
18.00 - 18.50
Vallerød store sal


Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 09
18.00 - 18.50
Usserød sal
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 24(A)
19.00 - 19.50
Vallerød store sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Spilopper 5 til 6 år
Hold 05
17.00 - 17.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Turbospring 0 - kl.
Hold 05
16.00 - 16.50
Vallerød store sal
17.00 - 18.00 Turbospring 0 - kl.
Hold Extra 0-3 kl
17.15 - 18.05
Vallerød Sal
Turbospring 0 - kl.
Hold 08
17.00 - 17.50
Usserød Sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5 - 9 år)
Hold 07
16.00 - 16.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 09
18.00 - 18.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 10
17.00 - 17.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Springmix 2 til 4 klasse øvede
Hold 11
16.30 - 17.30
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Spring mix 3 kl.+
Hold 12
18.00 - 18.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Junior spring 5. kl+
Hold 13
16.00 - 16.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Junior spring øvede 5. kl+
Hold 14
17.40 - 18.40
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 15
17.00 - 18.40
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 16
18.45 - 19.50
Vallerød store sal
Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 16
18.50 - 20.15
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Groove Dance 5 - 9 år
Hold 17
16.00 - 16.50
Vallerød lille sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
Klik på holdets navn for at få yderligere info
MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope Skipping 7 år +
Hold 19
18.30 - 19.20
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope skipping Øvede
Hold 20
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope skipping Øvede
Hold 20
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope Skipping - VOKSNE
Hold 20A
18.30 - 19.30
Vallerød lille sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Parkour 8 år+
Hold 21
18.00 - 18.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Parkour Øvede
Hold 22
19.00 - 20.15
Usserød sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Pilates Voksne
Hold 23(A)
17.00 - 18.15
Vallerød lille sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 24(A)
19.00 - 19.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

OBS: Vi forbeholder os ret til at ændre i programmet