Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5-8 år)
Hold 06
16.00 - 17.00
Usserød sal

Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 16
16.30 - 18.15
Vallerød store sal

Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 11
17.10 - 18.10
Usserød sal

Parkour Begynder fra 8 år
Hold 17
18.20 - 19.20
Usserød sal

Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.25 - 19.50
Vallerød store sal

Parkour Øvede fra 10 år
Hold 18
19.30 - 21.00
Usserød sal
Idrætsgymnastik 5-7 år
Hold 19
16.15 - 17.15
Vallerød store sal

Zumba Voksne
Hold 21(A)
17.00 - 18.00
Vallerød lille sal

Idrætsgymnastik 8 år+
Hold 20
17.30 - 19.00
Vallerød store sal

Rytmehold 3 kl.+
Hold 9
18.10 - 19.10
Vallerød lille sal
Springmix 2 til 4 kl. øvede
Hold 12
16.30 - 17.30
Vallerød store sal

Junior spring 5. kl+
Hold 14
17.40 - 18.40
Vallerød store sal

Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.50 - 20.15
Vallerød store sal
Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød sal

Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 08
16.15 - 17.05
Vallerød store sal

Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 07
17.00 - 17.50
Usserød Sal

Spilopper 4 til 6 år
Hold 05
17.10 - 18.00
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 10
18.00 - 19.30
Usserød sal

Spring mix 2 kl.+
Hold 13
18.10 - 19.00
Vallerød store sal

Herre Motion
Hold 22(A)
19.10 - 20.00
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Spilopper 4 til 6 år
Hold 05
17.10 - 18.00
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 08
16.15 - 17.05
Vallerød store sal

Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 07
17.00 - 17.50
Usserød Sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5-8 år)
Hold 06
16.00 - 17.00
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Rytmehold 3 kl.+
Hold 9
18.10 - 19.10
Vallerød lille sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 10
18.00 - 19.30
Usserød sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 11
17.10 - 18.10
Usserød sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Springmix 2 til 4 kl. øvede
Hold 12
16.30 - 17.30
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Spring mix 2 kl.+
Hold 13
18.10 - 19.00
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Junior spring 5. kl+
Hold 14
17.40 - 18.40
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 16
16.30 - 18.15
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.25 - 19.50
Vallerød store sal
Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.50 - 20.15
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Idrætsgymnastik 5-7 år
Hold 19
16.15 - 17.15
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Idrætsgymnastik 8 år+
Hold 20
17.30 - 19.00
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Parkour Begynder fra 8 år
Hold 17
18.20 - 19.20
Usserød sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00 - 20.00 Parkour Øvede fra 10 år
Hold 18
19.30 - 21.00
Usserød sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Zumba Voksne
Hold 21(A)
17.00 - 18.00
Vallerød lille sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 22(A)
19.10 - 20.00
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

OBS: Vi forbeholder os ret til at ændre i programmet