OBS: Vi forbeholder os ret til at ændre i programmet

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 1
09.00 - 09.50
Usserød store sal
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 2
10.00 - 10.50
Usserød store sal
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 3
11.00 - 11.50
Usserød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5-7 år)
Hold 6
16.00 - 17.00
Usserød store sal
Spring mix 2-4 kl. øvede
Hold 16
16.30 - 17.30
Usserød store sal

Pilates Voksne
Hold 14(A)
17.00 - 18.15
Rungsted skole sal

Junior spring 5. kl+
Hold 17
17.40 - 18.40
Usserød store sal

Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.50 - 20.30
Usserød store sal
Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 8
16.15 - 17.05
Usserød store sal

Spilopper 4 til 6 år
Hold 5
17.10 - 18.00
Usserød store sal
17.00 - 18.00 Backflip Boys/Drengespring (8 år+)
Hold 11
17.10 - 18.10
Usserød store sal

Parkour Begynder fra 8 år
Hold 12
18.20 - 19.20
Usserød store sal

Parkour Øvede fra 10 år
Hold 13
19.30 - 21.00
Usserød store sal
18.00 - 19.00 Spring mix 2 kl.+
Hold 9
18.00 - 19.00
Rungsted skole sal
Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 10
18.10 - 19.00
Usserød store sal
19.00 - 20.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
19.10 - 20.30
Rungsted skole sal
Rytmehold 3 kl.+
Hold 4
19.05 - 19.55
Usserød store sal

Herre Motion
Hold 18(A)
19.05 - 19.55
Rungsted skole sal
20.00 - 21.00 Rytme 30+
Hold 7
20.00 - 21.30
Rungsted skole sal
21.00 - 22.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 1
09.00 - 09.50
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 2
10.00 - 10.50
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 3
11.00 - 11.50
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Spilopper 4 til 6 år
Hold 5
17.10 - 18.00
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 8
16.15 - 17.05
Usserød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5-7 år)
Hold 6
16.00 - 17.00
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00 - 20.00 Rytmehold 3 kl.+
Hold 4
19.05 - 19.55
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 10
18.10 - 19.00
Usserød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
16.00 - 17.00 Spring mix 2-4 kl. øvede
Hold 16
16.30 - 17.30
Usserød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Spring mix 2 kl.+
Hold 9
18.00 - 19.00
Rungsted skole sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Junior spring 5. kl+
Hold 17
17.40 - 18.40
Usserød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Backflip Boys/Drengespring (8 år+)
Hold 11
17.10 - 18.10
Usserød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.50 - 20.30
Usserød store sal
19.00 - 20.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
19.10 - 20.30
Rungsted skole sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
20.00 - 21.00 Rytme 30+
Hold 7
20.00 - 21.30
Rungsted skole sal
21.00 - 22.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
18.00 - 19.00 Parkour Begynder fra 8 år
Hold 12
18.20 - 19.20
Usserød store sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00 - 20.00 Parkour Øvede fra 10 år
Hold 13
19.30 - 21.00
Usserød store sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
17.00 - 18.00 Pilates Voksne
Hold 14(A)
17.00 - 18.15
Rungsted skole sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 18(A)
19.05 - 19.55
Rungsted skole sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag