Ret til ændring forbeholdes. Herre motion fortsætter fra vintersæsonen og stopper den 24. april. Alle Pilates hold har sidste gang den 30. april.

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 16
11.30 - 13.30
Vallerød store sal


Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 15A
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 0 - 1 kl.)
Hold 06
16.00 - 16.50
Usserød sal


Junior spring let øvede/øvede 4. kl+
Hold 13
16.30 - 17.20
Vallerød store sal


Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 10
17.00 - 17.50
Usserød sal


Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 20
17.30 - 19.15
Vallerød store sal


Parkour 8 år+
Hold 18
18.00 - 18.50
Usserød sal


Parkour Øvede
Hold 19
19.00 - 19.50
Usserød sal
Springmix 2 til 4 klasse øvede
Hold 11
16.30 - 17.30
Vallerød store sal


Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 21
17.40 - 19.40
Vallerød store sal
Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Sal


Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 07
16.15 - 17.05
Vallerød store sal


Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 08
17.00 - 17.50
Usserød Sal


Spilopper 5 til 6 år
Hold 05
17.15 - 18.05
Vallerød store sal


Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 09
18.00 - 18.50
Usserød sal


Spring mix 2 kl.+
Hold 12
18.15 - 19.05
Vallerød store sal


Herre Motion
Hold 24(A)
19.15 - 20.05
Vallerød store sal
17.00 - 18.00 Pilates Voksne
Hold 23(A)
17.00 - 18.15
Vallerød lille sal


Rope skipping - begynder/let øvet
Hold 15
18.30 - 19.20
Vallerød store sal


Rope Skipping - VOKSNE
Hold 16A
18.30 - 19.30
Vallerød lille sal


Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 16
18.30 - 20.30
Vallerød store sal


Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 15A
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Spilopper 5 til 6 år
Hold 05
17.15 - 18.05
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 07
16.15 - 17.05
Vallerød store sal


Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 08
17.00 - 17.50
Usserød Sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 0 - 1 kl.)
Hold 06
16.00 - 16.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 09
18.00 - 18.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 10
17.00 - 17.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Springmix 2 til 4 klasse øvede
Hold 11
16.30 - 17.30
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Spring mix 2 kl.+
Hold 12
18.15 - 19.05
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Junior spring let øvede/øvede 4. kl+
Hold 13
16.30 - 17.20
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 20
17.30 - 19.15
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 21
17.40 - 19.40
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 16
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 16
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope skipping - begynder/let øvet
Hold 15
18.30 - 19.20
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 15A
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 15A
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope Skipping - VOKSNE
Hold 16A
18.30 - 19.30
Vallerød lille sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Parkour 8 år+
Hold 18
18.00 - 18.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Parkour Øvede
Hold 19
19.00 - 19.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Pilates Voksne
Hold 23(A)
17.00 - 18.15
Vallerød lille sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 24(A)
19.15 - 20.05
Vallerød store sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

OBS: Vi forbeholder os ret til at ændre i programmet