MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 19
11.30 - 13.30
Vallerød store sal


Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 18
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5-8 år)
Hold 07
16.00 - 17.00
Usserød sal


Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 14
16.30 - 18.15
Vallerød store sal


Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 10
17.10 - 18.10
Usserød sal


Parkour 8 år+
Hold 21
18.20 - 19.20
Usserød sal


Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.25 - 19.50
Vallerød store sal


Parkour Øvede
Hold 22
19.30 - 21.00
Usserød sal
Springmix 2 til 4 klasse øvede
Hold 11
16.30 - 17.30
Vallerød store sal


Junior spring let øvede/øvede 5. kl+
Hold 13
17.40 - 18.40
Vallerød store sal


Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.50 - 20.15
Vallerød store sal
Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Sal


Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 08
16.15 - 17.05
Vallerød store sal


Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 06
17.00 - 17.50
Usserød Sal


Spilopper 4 til 6 år
Hold 05
17.10 - 18.00
Vallerød store sal
17.00 - 18.00 Pilates Voksne
Hold 23(A)
17.00 - 18.15
Vallerød lille sal


Ninja Spring - mix 1-3 kl
Hold 16
17.15 - 18.15
Vallerød store sal


Rope skipping - begynder/let øvet
Hold 17
18.30 - 19.30
Vallerød store sal


Rope Skipping - VOKSNE
Hold 20
18.30 - 19.30
Vallerød lille sal


Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 19
18.30 - 20.30
Vallerød store sal


Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 18
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 09
18.00 - 18.50
Usserød sal


Spring mix 2 kl.+
Hold 12
18.10 - 19.00
Vallerød store sal
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 24(A)
19.05 - 20.00
Vallerød store sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Tirsdag

Onsdag

Torsdag

Lørdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
09.00 - 10.00 Familiefræs 1½ til 3 år
Hold 01
09.00 - 09.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
10.00 - 11.00 Familiefræs 2 til 4 år
Hold 02
10.00 - 10.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Familiefræs 3 til 5 år
Hold 03
11.00 - 11.50
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Lørdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Krudtugler 3 til 5 år
Hold 04
16.00 - 16.50
Usserød Sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Spilopper 4 til 6 år
Hold 05
17.10 - 18.00
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 08
16.15 - 17.05
Vallerød store sal


Turbospring 0 - 1 kl.
Hold 06
17.00 - 17.50
Usserød Sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Power Pirater (drenge 5-8 år)
Hold 07
16.00 - 17.00
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Tornadotøser 1 - 2 kl.
Hold 09
18.00 - 18.50
Usserød sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Salto flipperne 2 - 4 kl.
Hold 10
17.10 - 18.10
Usserød sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Springmix 2 til 4 klasse øvede
Hold 11
16.30 - 17.30
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Spring mix 2 kl.+
Hold 12
18.10 - 19.00
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Junior spring let øvede/øvede 5. kl+
Hold 13
17.40 - 18.40
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
16.00 - 17.00 Hørsholm Spring aspirant (lukket hold)
Hold 14
16.30 - 18.15
Vallerød store sal
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.25 - 19.50
Vallerød store sal
Hørsholm Spring (udtaget)
Hold 15
18.50 - 20.15
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

Onsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Ninja Spring - mix 1-3 kl
Hold 16
17.15 - 18.15
Vallerød store sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope skipping - begynder/let øvet
Hold 17
18.30 - 19.30
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 18
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope Skipping - øvet/aspirant
Hold 18
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
11.00 - 12.00 Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 19
11.30 - 13.30
Vallerød store sal
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Rope Skipping - udtaget konkurrencehold
Hold 19
18.30 - 20.30
Vallerød store sal
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

Søndag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Rope Skipping - VOKSNE
Hold 20
18.30 - 19.30
Vallerød lille sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
18.00 - 19.00 Parkour 8 år+
Hold 21
18.20 - 19.20
Usserød sal
19.00 - 20.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Parkour Øvede
Hold 22
19.30 - 21.00
Usserød sal
20.00 - 21.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Mandag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
17.00 - 18.00 Pilates Voksne
Hold 23(A)
17.00 - 18.15
Vallerød lille sal
18.00 - 19.00
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Tirsdag

MANDAG TIRSDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LøRDAG SøNDAG
19.00 - 20.00 Herre Motion
Hold 24(A)
19.05 - 20.00
Vallerød store sal
Klik på holdets navn for at få yderligere info

Torsdag

OBS: Vi forbeholder os ret til at ændre i programmet